Ohm 100/170 valaisin

Tuotekoodi: 1233

Tässä sisävalaisimessa yhdistyy lasi ja posliini kauniisti pehmeällä ja hillityllä muotoilulla. Valaisin on saanuut vaikutteita skandinaavisesta muotoilusta, sekä muinaisista Japanilaisista posliiniastioista.

Kauppi & Kauppi design. 

98,00 €
Sisältää ALV
Tuote on tällä hetkellä loppu

Toimitamme varastossa olevan määrän heti. Voit kuitenkin tilata tuotetta suuremman määrän, jolloin toimitamme loput veloituksettomalla jälkitoimituksella heti kun tuotetta saapuu varastoon lisää

local_shipping Toimitus 1–3 päivässä
assignment_return 14 päivän palautusoikeus
support_agent Asiantuntija apunasi

Kaunis, hillitty valaisin seinäkiinnitykseen joko valkoisena tai mustana. Kirkkaamman valon saa kun valitsee kirkkaan lasikuvun ja hieman pehmeämmän valon mattapintaisella opaalilasikuvulla.

IP44.

Lampunkanta: E27 (max. 40W)

Materiaali: Posliini

Väri: Valkoinen ja musta

Kupu: Mattapintainen opaalilasi- tai kirkas lasikupu

Kuvun kierre: 84,5 mm

Paino: 0,92 kg

Koko: Korkeus 168 mm, halkaisija 98 mm

Design: Kauppi & Kauppi

Valmistaja: Ifö Electric, Ruotsi

Tällä tuotteella ei ole vielä arvosteluja. Ole ensimmäinen!

Kommentit (0)
Tällä hetkellä ei ole asiakkaiden arvosteluja.
Selauksen perusteella

Viimeksi katsomasi

Harmaa

Linneus 64613

Linneus on Erik Bruunin suunnittelema 50-luvun graafinen tapettimalli. Tapetti on saatavissa kolmessa värissä.

108,00 €